CHF9838CBF101L
Mfr.Part #
CHF9838CBF101L
Manufacturer
Bourns, Inc.
Package/Case
Datasheet
CHF9838CBF101L
Description
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
Stock
132
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 3GHz